۱۳۸٤/٩/۱٦
روز من!!

سلام امروز به قولی روز دانشجوست. و چه شلنگ تخته‌ای ميشه انداخت توی امروز. خوش بختانه امروز تو دانشگاه پرنده پر نميزنه. چرا؟ مگه نميدونيد!؟ به خاطر مديريت بر زمان و استفاده دقيق از امکانات دانشگاه و صرفه جويی و هزار دليل عاقلانه ديگه اصلا صلاح نيست که دانشجوی مملکت روز پنج شنبه پاش به دانشگاه باز بشه. خب اين چه ربطی به امروز داره؟ من واقعا برای شما دلم ميسوزه که بايد يه موضوع رو هزار بار گفت تا براتون جا بیافته. خب وقتی فردا تعطيله اين به اين معناست که امروز دانشگاه تق و لقه عينهو اينکه جمعه تعطيل باشه و پنج شنبه دانشگاه و کلاسا تق و لق بشن. بخصوص اينکه امروز روزی روز دانشجو هم باشه.

حالا تعطيل بودن پنج شنبه چه نفعی برای دانشگاه داره. خب معلومه اولا اساتيد به کارهای پژوهشی خودشون ميرسن و در چرخه توليد دانش شروع به فيل هوا کردن ميکنن.

در ثانی به خاطر دقت در برنامه ريزی هيچ وقت کلاسی تعطيل نميمونه و عينهو کوپه قطار نهايت استفاده رو ميشه ازش کرد از صبح علی الطلوع تا بوق سگ همينجور آدم مياد و ميره به اين ميگن برنامه ريزی! پس چی خيال کردين!

البته اين مهم نيست که توی ۵۲ هفته سال ۵۲ تا پنج شنبه ميشه چيزی در مايه های ۲ ماه از سال.۲۲ روزش رو به حساب تابستون در کنيم ميمونه ۱ ماه از سال تحصيلی رو مفتی مفتی تعطيل ميکنيم ۴ شنبه هم که تق و لقه جمعه هم که تعطيل خداييه. اين وسط کی سود ميبره معلوم نيست.

سر فرصت بيشتر مينويسم از ماجرای تعطيلی ها و بی برنامه گی های دانشگاه الان رفيقی منتظره. تازه اين متن هم سر و تهش معلوم نيست.

به تعطيليهای بالا تعطيلی امتحانات و قبل از اون و بعد از اون و همينطور تعطيلی عيد و قبل و بعدش رو اضافه کنيد همينجور چند تا تعطيلی جديد رو که کم کم داره مد ميشه مثل تعطيلات ماه رمضون و اينا.

 

محسن

[ خانه | آرشيو | پست الكترونيك ]