چگونگی نگاه داشتن يه ماشين با چشم!

از شنبه صبح افتادیم دنبال کار یه رفیق که جور نشد و کلی ضد حال خوردیم و شرمندگی موند که چرا نتونستم یه برگه مهمان براش بگیرم. پیش چند نفر گردن کج کردم خدا میدونه. تا آخر وقتی که فکر میکردم کار حل شده بز آوردم. هر بار که سر و کارم به آموزش می افته دلم برای ملت می سوزه که چه میکشن از دست ادارات دولتی. 10 جا رفتم و هر 10 جا اولش گفتن نمیشه و قانونه و اگه من این کار رو بکنم استوانه های عرش خدا به لرزه میاد و بعد از یه خورده تقلا کردن و منت کشی و شماجت و لجاجت نشدها و نمیشه‌ها شد. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

خدا رحمت کنه پدر بزرگ مرحومم رو. میگفت (...) یه چیزی تو مایه های کار نشد نداره! ميدونيد خیلی دیگه گوشش باز بود این جمله را سانسور کردم.

فقط سر آخرین نمیشه بود که واقعا نشد. اگر دانشگاه شنبه هم باز میموند این نشد هم حتما شد میشد حیف که دانشگاه تعطیل شد تا دو هفته دیگه!

تو این مدت هروقت که خواستیم از دم در دانشگاه بریم تا دانشکده هرچی برای این ماشینای سواری دست نگه داشتیم ما رو سوار نکردن انگار نه انگار ما هم آدمیم. بعد فکر کردم لابد به خاطر خفانت (خفن بودن) ماست ولی دیدم این پسر خوشگلا رو هم کسی سوار نمیکنه اما اگر از جنس لطیف باشی فقط کافیه که یه نگاه بندازی تا اتومبیل با سرعت 60 70 کیلومتر در ساعت سر جاش میخ بشه و چند متری هم عقب بیاد!

همیشه وقتی میشنیدم که یکی با چشم خودش ماشین در حال حرکت رو نگه داشت یا ماشین خاموش رو به حرکت در آورد میموندم که مگه میشه؟ تو این مدت اینقدر از این نمونه ها دیدم که کف بر شدم!

معرکه اینجا بود که برای طرف دست بلند میکردی وای نمیستاد ولی بعد چند متر اونطرفتر به طور اتوماتک وای میستاد!

فکر کنم ضرب المثل پیاده از سواره خبر نداره رو عوض کنیم و بذاریم سواره از پیاده خبر دارد مگر اینکه پیاده مرد باشد.

دیروز استاد وسط راه نگه داشت که ما رو برسونه میگم استاد بیاین یه دایره المعارف راه اندازی کنید میگه البته کار پیش و پا افتاده ای گفتم: قربان شما زحمت نکشید بهتره!

 

احمد رو هم دیدم دانشکده دو واحد رو افتاده بود. بنده خدا کلی ضد حال خورد اونم تجارت 4 رو! معرکه است آخرین واحد رو بیفتی!

دانشگاه هم که تعطیل شد تا دو هفته دیگه!

ما رو هم دو باره عودت دادن زابلستان و گفتن شما شایستگی نداری که دانشجوی دانشگاه ما باشی! اینم از عواقب فراخیه!

/ 1 نظر / 2 بازدید
سجاد

سلام نازنين راست كه نمي گي ؟! زابل ديگه چرا ؟!