انگشتر بازی

خب  رفقا
یه مساله ای که برای من همیشه سوال بوده و اصلا نتونستم براش جواب مناسبی پیدا کنم این بوده که این موجوداتی که داره تلوزیون به نام مذهبی ها به خورد ما میده از کجا در اومدن هیچ دیدید که اگر میخواد یه آدم مذهبی رو نشون بده یه خونه نشون میده با یه باغچه یه حوض یه ایوون؟ خب این یعنی چی چرا یه مذهبی تو آپارتمان زندگی نمیکنه ریش بلند نداره ریشش حتما باید بور باشه حتما باید اونقدر مرتب باشه که ما بمونیم که بابا از کدوم سوراخ در اومده؟ یا اصلا حتما باید قبا و عبا و اینا داشته باشه یه جانماز پهن کنه از این سر خونه تا اون سر خونه!

تازه اينا که خوبه ادبياتی که اين جماعت بکار ميبرن معرکه است هر وقت اين ادبيات رو ميشنوم همون حالتی بهم دست ميده که يه قطره آب توی يه سينی داغ اونقدر جليز و وليز ميکنم که حد نداره من که خزعبلات برام قابل تحمل نيست خدا به ملت رحم کنه!
به هرحال این مساله دیگه داره اساسی حالم رو بهم میزنه خدا بهمه رحم کنه!

خدايا به ما ايمانی عطا کن که رفتار خودمون رو دين نگيريم!

و ايمانی عطا کن که رفتار آدمهای کودن رو هم از دين باز بشناسيم!

/ 2 نظر / 3 بازدید
zorba

سلام اقا مهدی گل... از اخرين باری که اومده بودم توی بلاگتون خيلی وقته گذشته.. وقتی امروز باز دوباره اومدم اينجا خوشحال شدم از اينکه هنوز اين بلاگ داره اپديت ميشه... // در مورد متنتون هم بايد عرض کنم که اينکارهايی که به اين صورت داره انجام ميشه برای منو و امثال منو تو نيست... اين نوع کارکردها نوعی سرمايه گذاری روی کسانی هست که تا ۱۰-۱۵ سال ديگه ميخوان رشته های ساختاری اين ملت و مملکت رو بدست بگيرن... مطمئنا بايد کسانی باشن که روحيه های ساخته شده و از قبل طراحی شده رو به خودشون يدک بکشن... اصلاعاتشون در مورد خاک و نژادشون کم و ناچيز باشه و هر انچه که ميبينن هر چه از واقعيت دورتر باشه احاطه بر روی اعمال و افکارشون بيشتر و راحتتره.. اميدوارم که سرتون رو درد نياورده باشم و منظورم رو تونسته باشم برسونم....

baraneadl

سلام داش زابلی شنيدی که گفتن نه از ره کينه است . چی از ره کينه است ؟ بابا اقتضای طبيعتش اين است . باز می پرسی اقتضای کی ؟ صداو سيما . افتاد خالا .